Acid Black Cherry, solowy projekt Yasu, byłego wokalisty Janne Da Arc, to nowa, rockowa formacja działająca pod skrzydłami avex. Zespół często obdarowuje fanów nowymi wydawnictwami i udało mu się zrobić dużo szumu zarówno w Japonii, jak i za granicą.
Kolejną wartą wspomnienia rzeczą są teledyski Acid Black Cherry, często utrzymane w humorystycznym tonie. W tych klipach, będących praktycznie krótkimi opowieściami, Yasu odgrywa różne postacie, jak na przykład niezgrabnego, dziwacznego muzyka przychodzącego na przesłuchanie do avex, seksownego wampira czy też swoją własną fankę.
Największy serwis z tekstami piosenek w Polsce. Każdy może znaleźć u nas teksty piosenek, teledyski oraz tłumaczenia swoich ulubionych utworów.
Zachęcamy wszystkich użytkowników do dodawania nowych tekstów, tłumaczeń i teledysków!
Komentarze (1):
ciesze się że opuścił Janne Da Arc i przestał tańczyć xD
uwielbiam jego teledyski. najbardziej lubię SPELL MAGIC - ci ludzie mają orgazm na naszych oczach :D:D: